Warsztaty dla rodzicówWarsztat dla rodziców Skoncentrowany na Rozwiązaniach (dot. dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych)
Udział w warsztatach pozwoli rodzicom dostrzec swoje zasoby, co pozwoli poradzić sobie z aktualną sytuacją i wydobyć możliwości całej rodziny. To wzbogaci Rodziców w takie umiejętności i wiedzę, która będzie przydatna na każdym poziomie rozwoju ich dziecka.

 

Warsztat dla rodziców nastolatków Skoncentrowany na Rozwiązaniach
Udział w programie pozwoli rodzicom dostrzec swoje zasoby, co pozwoli poradzić sobie z aktualną sytuacją i wydobyć możliwości całej rodziny. To pozwoli wydobyć te strategie, które do tej pory się sprawdzały i dostosować je do aktualnego wieku dziecka i uzupełnić o nowe metody psychologiczne, które będą ćwiczone w trakcie spotkań. Cena 150 zł/ 250 za pare.

 

Warsztat Rozwojowy dla Kobiet Skoncentrowany na Rozwiązaniach
Z nami będziesz mogła dotrzeć do takich obszarów siebie, których świadomość da Ci siłę na życie. Zostawisz na chwilę swoje "role" - matki, żony, córki. Odpoczniesz, nabierzesz dystansu. Dzięki temu wrócisz do codzienności silniejsza, pełniejsza pomysłów, inspiracji do urzeczywistnienia własnej preferowanej przyszłości. Określisz cele szczegółowe oraz możliwe kroki dojścia do nich.

 

Warsztat Rozwojowy dla Par Skoncentrowany na Rozwiązaniach
Udział w warsztacie pomoże poprawić komunikację oraz uwspólnić potrzeby jako pary w oparciu o zrozumienie potrzeb swoich i partnera. Metody pracy będą sprzyjać wydobywaniu potencjałów pary, wzmacnianiu sposobów radzenia sobie w sytuacjach trudnych i konfliktowych oraz szukaniu nowych strategii. Kolejną korzyścią uczestnictwa będzie określenie wspólnych planów i metod dojścia do nich.